Dark Light

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Yazlıklarına Servet Ödedi

Oğulları Karan ile olan mutlu evliliklerini ikinci bir bebekle taçlandırmaya karar veren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti yaz tatili için kesenin ağzını açtı ve hatırı sayılır bir para ödeyerek kendilerine yeni bir yazlık aldı.

Oğulları Karan ile olan mutlu evliliklerini ikinci bir bebekle taçlandırmaya karar veren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti yaz tatili için kesenin ağzını açtı ve hatırı sayılır bir para ödeyerek kendilerine yeni bir yazlık aldı. Oynadıkları reklam filmleri, dizi ve sinema projeleri ile rekor getiri elde eden ünlü çift yeni bir emlak yatırımı daha yaptı. 

Çalıkuşu isimli dizi setinde tanışan ve dizi setindeki aşkı gerçek dünyaya taşıyan çift hayranlarına evlilik müjdesi vermiş, ardından çiftin Karan adını verdikleri oğulları dünyaya gelmişti. Oğulları ile mutlu bir yaşantı sürmeye devam eden ünlü çift geride bıraktığımız günlerde 2. bebek müjdesini de hayranları ile paylaşmış ve çiftin bir kez daha anne baba olacağı müjdesi verilmişti. 

ÜNLÜ ÇİFT YENİ YAZLIK EVLERİ İÇİN KESEYİ AÇTI: FAHRİYE EVCEN VE BURAK ÖZÇİVİT NEREDE OTURUYOR?

Her attıkları adım hayranları tarafından yakından takip edilen ünlü çift çocukları ve aile üyeleri ile yalnız kalmak ve sakin bir tatil yapmak için gözlerden uzak bir yazlık ev satın aldılar. Sabah Gazetesi tarafından yapılan habere göre ünlü çift 800 yıllık bir tarihe sahip olan Bodrum’un Karakaya Köyünde ev satın aldılar. 

Karakaya köyüne yaklaşık 200 metre uzaklıkta yer alan evi keşfeden ünlü çift hatırı sayılır bir para ödeyerek burada bulunan yazlık evi satın aldı. Ünlü çiftin evin tadilatı ve dekorasyonu içinde de bir o kadar para ödedikleri belirtilirken yeni evlerinde inzivaya çekildikleri belirtiliyor. 

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Yazlıklarına Servet Ödedi

Burak Özçivit, Fahriye Evcen ve oğulları Karan ile beraber yeni yazlık evlerinde tatil yaptıkları belirtilirken Gümüşlük yakınlarındaki dağda inşa edilen konut gözlerden uzak bir mahremiyet sağlıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Alakalı Haberler
Total
0
Share