Dark Light

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Gaziosmanpaşa‘da Kentsel Dönüşüm sürecinde inşa edilen konutlar 2-3 Ağustos 2022 tarihlerinde açık artırma yöntemiyle satışa çıkarılıyor.  Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar, gezdikleri oturuma hazır konutları çok beğendiklerini söyledi.

TOKİ tarafından Gaziosmanpaşa Sarıgöl Projesi kapsamında inşa edilen 110 konut için 2 Ağustos Salı günü saat 10.30’da, Beyoğlu Sütlüce Projesi kapsamındaki 75 konut için ise 3 Ağustos Çarşamba günü saat 10.30’da açık artırma yapılacak.

TOKİ tarafından Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi’nde inşa edilen konutların bulunduğu sitede bin 39 araç kapasiteli otopark, 15 bin metrekare yeşil alan, basketbol sahası, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, buhar banyosu, hamam ve sauna bulunuyor. Projede açık artırma ile satışa sunulan 110 daireye için yoğun ilgi gösteriyor.

TOKİ’den yapılan açıklamaya göre, açık artırmalar 2 Ağustos Salı ve 3 Ağustos Çarşamba 2022 günlerinde saat 10.30’da yapılacak. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar, yüzde 50 peşinat kalanı 120 ay vade ve yüzde 1 KDV ile bu fırsattan yararlanabilecek.

Toplam 185 konut için TOKİ İstanbul Hizmet Binası Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek açık artırmada, “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adresinden de canlı yayınla teklif alınabilecek.

Alıcılar konutlara, yüzde 50 peşinat ve 120 ay vadeyle sahip olabilecek.

Satış sonunda alıcılara Gaziosmanpaşa konutları hemen, Beyoğlu Sütlüce Mahallesi konutları ise 12 ay içinde teslim edilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Alakalı Haberler
Total
0
Share